Αρχική σελίδα Forum
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

Δώρο νονάς
(1 μέλος/η είναι εδώ) (1) Επισκέπτης
Το Forum του mamakid
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Δώρο νονάς

Δώρο νονάς 12/04/2011 10:21 #530

  • joanna
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Γεια σας και πάλι! Ετοιμάζοντας τη βάφτιση μου προκύπτουν διάφορα και θα ήθελα τη γνώμη σας! Βασικά, προβληματίζομαι για το δώρο της νονάς... Είναι κάτι που πρέπει να προσέξω, ας πούμε είναι συνηθισμένο να γίνεται κάτι συγκριμένο για δώρο, π.χ. κόσμημα; Η νονα μας είναι και νέα σχετικά. Τα τυπικά τι λένε, που δεν έχω ιδέα από τέτοια;;; !!! Οι υποχρεώσεις δηλαδή προς τη νονά;;; Ευχαριστώωωω!!!

Απ: Δώρο νονάς 12/04/2011 20:55 #534

Συνηθως είναι κοσμημα (εμεις στην πρωτη νονα ειχαμε παρει ένα ρολοϊ) και συνηθως το βαζεις σε ένα διαφανο κουτι στην εκκλησια για να το βλεπουν ολοι (αυτό δεν το καναμε). Τα κοσμηματοπωλεια το ξερουν αυτό το κουτι. Πλεον βεβαια μπορεις να κανεις ο,τι θελεις. Εχω δει για δωρα από gps μεχρι ζαντολαστιχα!! Το καλυτερο θα ηταν να τη ρωτησεις τι θα ηθελε! Και ένα ταξιδι είναι ωραια ιδεα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": joanna

Απ: Δώρο νονάς 15/04/2011 20:04 #550

  • joanna
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Γεια σου Χρύσα και σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Δεν προλαβαίνω να μπαίνω συχνά στο ίντερνετ, γιαυτό δεν σου απάντησα τόσες μέρες. Δεν είναι κακή ιδέα το ρολόι. Το κόσμημα μου φαινόταν πολύ βαρύ βρε παιδί μου... Πάντως μπορώ να φανταστώ για τα ζαντολάστιχα!!! Έχω ακούσει κάτι παρόμοια με φίλους μου που πάντρεψαν και τα δώρα όντως είχαν σχέση με το αμάξι τους!!! Χαχαχα!!! Μου άρεσε πολύ η ιδέα για το ταξίδι! Αν είναι κάτι προσιτό οικονομικά, είναι πολύ όμορφη και πρωτότυπη ιδέα!!! Ευχαριστώ πολύ!
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.10 δευτερόλεπτα