Αρχική σελίδα Forum
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

Νέα Μαμά SoS
(1 μέλος/η είναι εδώ) (1) Επισκέπτης
Το Forum του mamakid
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Νέα Μαμά SoS

Νέα Μαμά SoS 11/01/2012 13:30 #860

Hello koritsia!!!

Molis egina mama prin 1,5 mina kai to mwraki mou pou agapaw trela den mas exei afisei se isixia. Exoume xasei ton upno mas kai apo tin polu kourasi exoume ginei san arkoudakia panda apo tous maurous kuklous. Epeidi akomi einai polu nwris gia na stamatisoun ta ksypnimata tou mwrou to vrady kai den thelw na gerasw prin tis wras mou mipws exete na mou systisete kapoio apotelesmatiko proion gia to proswpo kai eidika gia ta matia???

thanxxxx

Απ: Νέα Μαμά SoS 13/01/2012 21:11 #862

  • joanna
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Γεια σου natasamy και να σου ζήσει το μωράκι σου!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα με τα ξενύχτια!!! Δυστυχώς, έτσι είναι στην αρχή... Κι εγώ δεν το περίμενα τόσο άσχημα...
Σε καταλαβαίνω με τους μαύρους κύκλους, κι εγώ είχα τρομάξει με τη φάτσα μου στον καθρέφτη!!! Χαχαχα!!!
Να σου πω την αλήθεια, δε βρήκα άκρη με κάποια κρέμα, αν και ούτε θα προλάβαινα να τη βάλω!!! Όταν είχα χρόνο, έβαζα λίγο αγγουράκι κρύο για ανακούφιση.
Η συμβουλή μου: ένα καλό κονσίλερ όταν βγαίνεις έξω, εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη με της avene, καλύπτει πολύ καλά!
Καλό κουράγιο!!!

Απ: Νέα Μαμά SoS 14/01/2012 14:54 #864

  • TFA
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Κουράγιο! έχει η Sothys ένα gel για τα κουρασμένα μάτια...το βρίσκεις μέσω αισθητικών όμως.Γενικά νομίζω πως τα διάφορα βαφτικά επιβαρυνουν τη επιδερμίδα...αλλά φυσικά είναικαλή λύση για μια καλή εξοδο! Προτίμησε κάποια κρεμούλα βάσει ηλικίας ή αυτό το gel που σου προτείνω...πραγματικά καλό. Υπάρχουν και μάσκες και στα φαρμακεία (apivita)για τα μάτια...και άλλες...

κουράγιο και να χαίρεσαι το μωράκι σου!κάποια ατιγμή ο υπνος θα επανέλθει και μαζί και τα ματάκια σου!
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.51 δευτερόλεπτα