Αρχική σελίδα Forum
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

Η γνώμη σας για το mamakid
(1 μέλος/η είναι εδώ) (1) Επισκέπτης
Η γνώμη σας για το mamakid
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Η γνώμη σας για το mamakid

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 17/03/2011 23:56 #164

  • jessy
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Αγαπητό mamakid με έχεις βοηθήσει αρκετά με πολλά άρθρα σου και μου έχεις δώσει πολύ ωραίες ιδέες για να περνάμε όμορφα με την κορούλα μου!!! Σε ευχαριστούμε και οι δυο μας!!!

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 18/03/2011 13:25 #167

Η δουλεια σας ειναι εξαιρετικη! Τα αρθρα ανταποκρινονται στα ενδιαφεροντα μου. Μου αρεσουν οι κατασκευες που προτεινετε - τα κανουμε ολα!! Ιδιαιτερα ενδιαφερουσες ειναι και οι προτασεις για το σαββ/κο! Ειστε πολυ ενημερωμενοι! Συγχαρητηρια για την τοσο καλη δουλεια!!

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 20/03/2011 12:05 #190

Συγχαρητήρια για το site σας! Τώρα άρχισα να ψάχνω πληροφορίες γιατί περιμένω το πρώτο παιδάκι μου και βρήκα πολύ χρήσιμα πράγματα
Διάβασα και ένα σωρό για το θηλασμό που δεν τα ήξερα, ότι μπορώ να δηλώσω στο μαιευτήριο αποκλειστικό θηλασμό. Θέλω πολύ να θηλάσω το μωρό και δεν μου είχε πει κανείς κάτι τέτοιο!
Ευχαριστούμε πολύ για όλα!

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 26/03/2011 21:50 #300

Γεια σας, σας διαβάζω αρκετό καιρό και βρίσκω ωραία πράγματα για την κορούλα μου που κοντεύει να χρονίσει Αποφάσισα σήμερα να γράψω κι εγώ στο φόρουμ σας Έβαλα ένα νέο θέμα και ελπίζω να έχω απαντήσεις Σας ευχαριστούμε για όσα κάνετε για εμάς τις μαμαδούλες

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 30/03/2011 18:37 #386

  • flora
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Αγαπητό mamakid, είσαι μια πολύ καλή πηγή και συντροφιά για εμάς τις μαμάδες στο internet!!! Έχω βρει πολύ όμορφα θέματα στις σελίδες σου και πολλές φορές λύσεις για διάφορα θέματα για τα παιδιά μου. Ευχαριστώ πολύ για όλα και θα παρακαλούσα να βάζεις περισσότερα νέα για τη Θεσσαλονίκη! Ευχαριστώ

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 04/04/2011 18:28 #453

  • nikie
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Αγαπητό mamakid συγχαρητήρια για την ύλη σου! Σε ανακάλυψα πρόσφατα από μια φίλη μου, επίσης μαμά και έχω ενθουσιαστεί με τα άρθρα σου και την ευαισθησία που δείχνεις στο θέμα της οικογένειας και των παιδιών. Φυσικά, έχουμε γίνει φανατικοί με τα παιδιά μου με τις χειροτεχνίες σας. Ανακαλύψαμε πολλά πράγματα, κι εγώ και ο άντρας μου και τρόπους να παίζουμε και να απασχολούμε τα παιδιά μας στο σπίτι. Σε ευχαριστούμε πολύ και σου ευχόμαστε καλή συνέχεια σε όλα τα όμορφα που μας χαρίζεις!

Απ: Η γνώμη σας για το mamakid 27/07/2011 19:16 #814

  • eleni80
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Γεια σου μαμακιντ!! Είστε τέλειοι παιδιά!!!! Σας γνώρισα με τα καλοκαιρινά σας θέματα που έψαχνα για τα παιδιά και έχω ενθουσιαστεί!!!! Ευχαριστούμε κι εγώ και τα 2 ζιζάνιά μου για τις ιδέες σας! Θέλουμε περισσότερους διαγωνισμούς!!!! Στα υπόλοιπα, συνεχίστε έτσι!
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.15 δευτερόλεπτα