Αρχική σελίδα Forum
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

μπορώ να αλλάξω username?
(1 μέλος/η είναι εδώ) (1) Επισκέπτης
Οδηγίες για την εγγραφή στο forum
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: μπορώ να αλλάξω username?

μπορώ να αλλάξω username? 29/04/2011 11:52 #592

  • TFA
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Mamakid μπορώ να αλλάξω το όνομά μου σε TFA? δεν ήξερα από φόρουμ, και στην πορεία διαπίστωσα ότι δεν βολεύει τοοοοοοοοσο μεγάλο όνομα. Ευχαριστώ

Απ: μπορώ να αλλάξω username? 29/04/2011 17:23 #600

  • mamakid
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Από "Το προφίλ μου" το username είναι το μόνο που δεν μπορεί να αλλάξει ο χρήστης... Μπορώ όμως αντί να σου πω να φτιάξεις καινούριο προφίλ με το νέο όνομα (οπότε θα χάσεις το ιστορικό με τα θέματά σου κτλ κτλ αφού θα ανήκουν στο παλιό), μπορώ να στο αλλάξω εγώ από το administration αν μου δίνεις το ΟΚ σε TFA. Όλα τα άλλα θα παραμείνουν ως έχουν.

Απ: μπορώ να αλλάξω username? 29/04/2011 17:41 #602

  • TFA
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!! Τι το ρωτάς??? Μέχρι και εγώ βαρέθηκα να το γράφω κάθε φορά!!! Ευτυχώς που οι αγαπητές μαμάδες με μετονομασανε καταπληκτικά!!!!

Απ: μπορώ να αλλάξω username? 29/04/2011 18:22 #604

  • mamakid
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Για δες, λειτουργεί; Το άλλαξα. Για βγες και ξαναμπες με το νέο user name... (και ελπίζω να μη σε ενοχλεί ο ενικός, αλλά πια εδώ έχουμε γίνει μια παρέα και είσαι και από τις στενές φίλες του mamakid!!!!!! )
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": TFA

Απ: μπορώ να αλλάξω username? 29/04/2011 18:29 #606

  • TFA
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
καθόλου δεν με ενοχλεί ο ενικός! Άλλωστε νομίζω και εγώ ότι είμαστε όλοι πολύ καλή παρέα και ανυπομονώ για το πάρτυ να γνωριστούμε επιτέλους! Μόνο να μας θυμίσεις ημερομηνία! Βέβαια θα γνωρίσετε και τον άντρα μου, Χρήστο, ελπίζω...να μην δουλεύει εκείνο το απόγευμα.
Έγραψα κιόλας σε θεματάκι και το διαπίστωσα στην πορεία το όνομα! Ευχαριστώ πολύ πολύ!

Απ: μπορώ να αλλάξω username? 29/04/2011 18:32 #607

  • TFA
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
Μόνο στη σελίδα "πρόσφατα θέματα" εμφανίζεται το παλιό!
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.19 δευτερόλεπτα